Klik & Connect – innovatiegroep

De eerste bijeenkomst van de tweedaagse workshop beeldanalyse door Toon van Hoof zit erop – en wat een goede start was het! Deze workshop is een mooie samenwerking tussen Fotobond Oost Brabant en Pennings Foundation, als vervolg op de inspiratiedag van oktober 2025.

Tijdens die dag werd al snel duidelijk: er is veel behoefte om eigen werk te bespreken en zo verder te groeien als fotograaf. Geen verrassing dus dat de workshop razendsnel vol zat. En terecht – de eerste dag was leerzaam, inspirerend en zat vol inzichten waar de deelnemers meteen mee aan de slag kunnen.

De workshop stond open voor zowel leden als niet-leden, waarbij fotobondsleden profiteerden van een fijne korting van €35. Volgende maand volgt het tweede deel, waarin deelnemers hun eigen werk meenemen voor bespreking. Dat belooft opnieuw een boeiende sessie te worden!

In april gaan we verder met het ontwikkelen van praktische tools die clubs kunnen helpen bij het bespreken van foto’s. Wordt vervolgd!